Trend: Pastel Boya İle Saç Boyama

Trend: Pastel Boya İle Saç Boyama
Son günlerde rengarenk saçlara rastlar olduk, hal böyleyken burada da bahsetmeden olmaz dedim. Pastel boya ile renklendirilen saçlar adeta bir “trend” oldu. Ben çok beğeniyorum, deneyebilmek için saçımın açık renkli olmasını isterdim doğrusu ama şu haliyle istediğim sonucu alabileceğimi sanmıyorum. Ama denemek isteyenler için nasıl yapıldığını ekliyorum aşağıya. Bu arada bu pastel boyalar bildiklerimizden farklı, yağsız, “tebeşir pastel, saç tebeşiri, pastel tebeşir, saç pasteli” diyede geçiyor. Bildiğimiz pastel boyalar ile denerseniz, saçınıza yapışan yağı temizlemeniz zor olabilir. Saç tebeşirini buradan sipariş edebilirsiniz.
chalk.tutorial3 Trend: Pastel Boya İle Saç Boyama
Saç tebeşiri satın almak için http://pinkrouge.net/sac-tebesiri/32-renk-sac-tebesiri  bu adresi ziyaret edebilir veya pemberuj.net@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Gelen Aramalar: saç tebeşiri,feedproxy google com,en ucuz saç tebeşiri satın al

Etiketlenmiş , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>